Adverteerders / Sponsors 2019

De werkzaamheden van deze stichting worden in 2019 mede mogelijk gemaakt door:

Advies- en Installatie bureau  Arie Stuij Katwijk www.ariestuij.nl
Baaij-Fresh Lisse www.baaijfresh.nl
De Best Schildersbedrijf Katwijk nvt
De Ontzorg Centrale www.deontzorgcentrale.nl
Dreijer Optiek Lisse nvt
Elbertse Orgelmaker te Soest www.elbertse.com
Flentrop Orgelbouw B.V. Zaandam www.flentrop.nl
Fotovak Engel Lisse www.fotovakengel.nl
Gebr. Vletter en Den Haan www.vletterdenhaan.nl
Geertje Ponsteen Uitvaartverzorging Voorschoten www.geertjeponsteen.nl 
GVB architecten www.gvbarchitecten.nl
Derwort, installatieur Delft www.derwort.nu
F.J.Cirk Belastingadviseur-Administrateur nvt
Open@dvies.com www.dvies.com
Knops Aannemersbedrijf Zoeterwoude www.knopsaannemersbedrijf.nl
Koninklijke Busmaatschappij Beuk Noordwijk www.beuk.eu
Vredeskerk Katwijk Bätzorgel www.vredeskerkkatwijk.nl
Niersman Voorschoten www.niersman.cm
Omen Uitvaartzorg www.omen-uitvaartzorg.nl
Open Monumentendag Alphen aan den Rijn www.openmonumentendagalphenaandenrijn.nl
Roosendaal Landscaping B.V. Katwijk www.rlbv.nl
S.de Wit & Zn.  Orgelbouw Nieuw-Vennep www.sdwit.nl
Simon Stelling, orgeldocent Alphen aan den Rijn www.simonstelling.nl
SLOOFF Orgelbouw Lekkerkerk www.sloofforgelbouw.nl
Houtkachelfarm ´s-Gravenzande www.houtkachelfarm.nl
Uitvaartonderneming Vliem te Sassenheim www.uitvaartverzorgingvliem.nl
Stichting Max Liebermann Noordwijk www.maxliebermannnoordwijk.nl
Van EDE verhuisbedrijf Wassenaar www.vanede.com
Van Mossel Hoortoestellen Leiderdorp www.vanmosselhoortoestellen.nl

 
© Copyright Orgelzhwest.nl - Sitemap - Design en website door: Web Revolutions