Adverteerders / Sponsors 2018

De werkzaamheden van deze stichting worden in 2018 mede mogelijk gemaakt door:

Advies- en Installatie bureau  Arie Stuij Katwijk www.ariestuij.nl
Baaij-Fresh Lisse www.baaijfresh.nl
De Best Schildersbedrijf Katwijk nvt
De Ontzorg Centrale www.deontzorgcentrale.nl
Dreijer Optiek Lisse nvt
Elbertse Orgelmaker te Soest www.elbertse.com
Flentrop Orgelbouw B.V. Zaandam www.flentrop.nl
Fotovak Engel Lisse www.fotovakengel.nl
Gebr. Vletter en Den Haan www.vletterdenhaan.nl
Geertje Ponsteen Uitvaartverzorging Voorschoten www.geertjeponsteen.nl 
GVB architecten www.gvbarchitecten.nl
H&P Uitvaarten www.hpuitvaarten.nl
Het Centrum Rijnsburg nvt
Open@dvies.com www.dvies.com
Knops Aannemersbedrijf Zoeterwoude www.knopsaannemersbedrijf.nl
Koninklijke Busmaatschappij Beuk Noordwijk www.beuk.eu
Muziek in Jeroen Noordwijk www.muziekinjeroen.nl
Niersman Voorschoten www.niersman.cm
Omen Uitvaartzorg www.omen-uitvaartzorg.nl
Open Monumentendag Alphen aan den Rijn www.openmonumentendagalphenaandenrijn.nl
Roosendaal Landscaping B.V. Katwijk www.rlbv.nl
S.de Wit & Zn.  Orgelbouw Nieuw-Vennep www.sdwit.nl
Simon Stelling, orgeldocent Alphen aan den Rijn www.simonstelling.nl
SLOOFF Orgelbouw Lekkerkerk www.sloofforgelbouw.nl
Uitvaartcentum Vredeskerk nvt
Uitvaartonderneming Vliem te Sassenheim www.uitvaartverzorgingvliem.nl
Van Duijn van der Geer Noordwijk www.vdvdg.nl
Van EDE verhuisbedrijf Wassenaar www.vanede.com
Van Mossel Hoortoestellen Leiderdorp www.vanmosselhoortoestellen.nl

 
© Copyright Orgelzhwest.nl - Sitemap - Design en website door: Web Revolutions