Concertagenda 2017


Datum Locatie Organist Tijd
27-jan Dorpskerk Zoeterwoude-Dorp Cor Ardesch  (by candlelight) 20.00 uur
28-jan Marekerk Leiden Harmen Trimp 16.00 uur
11-feb Waalse Kerk Leiden Erwin Wiersinga 16.30 uur
24-feb Adventskerk Alphen aan den Rijn  Wilbert Berendsen 20.15 uur
25-feb Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Marco den Toom 19.30 uur
4-mrt Hervormde Kerk Wateringen Jan van Westenbrugge 19.30 uur
11-mrt Waalse Kerk Leiden Matthias Sars 16.30 uur
17-mrt Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Ben van Oosten 20.00 uur
25-mrt Dorpskerk Wassenaar Reitze Smits 16.00 uur
31-mrt Dorpskerk Zoeterwoude-Dorp Willem Hörmann 20.00 uur
31-mrt Adventskerk Alphen aan den Rijn  André de Jager 20.15 uur
5-apr Academiegebouw Leiden Niels-Jan van der Hoek 13.00 uur
8-apr Sint Agathakerk Lisse Simon Stelling 20.15 uur
8-apr Waalse Kerk Leiden Peter van Dijk 16.30 uur
12-apr Academiegebouw Leiden Jan Verschuren m.m.v. Lourens la Roi, trombone 13.00 uur
17-apr Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Marco den Toom 15.00 uur
19-apr Academiegebouw Leiden Liene Madern - Stradina 13.00 uur
22-apr Hervormde Kerk Wateringen André van Vliet 19.30 uur
23-apr H. Laurentiuskerk Voorschoten Victor Baena m.m.v. Lisette Carlebeur, viool. (thema: Lente) 20.00 uur
26-apr Academiegebouw Leiden Borislava Petrova 13.00 uur
27-apr Hartebrugkerk Leiden Jan Verschuren m.m.v. Serenata Symphonie Orkest o.l.v. Ernst Wauer 15.00 uur
27-apr Dorpskerk Voorschoten Herman Lodder (Koningsdag-concert) 12.45 uur
29-apr Marekerk Leiden Henk Gijzen m.m.v. Douwe van der Meulen, hobo 16.00 uur
3-mei Academiegebouw Leiden Marieke Stoel m.m.v. Emma van Arragon, jazz-zangeres 13.00 uur
5-mei Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Everhard Zwart m.m.v. Hidde Zwart, trompet 19.30 uur
5-mei Adventskerk Alphen aan den Rijn  Simon Stelling m.m.v. Het Castellumkoor o.l.v. Max Smeets 20.15 uur
9-mei Oude Jeroenskerk Noordwijk Giovanna Riboli m.m.v. Sabine Poiesz, viool     12.30 uur
10-mei Academiegebouw Leiden Herman Lodder m.m.v. Toon Meijs, bariton 13.00 uur
13-mei Sint Agathakerk Lisse Arjan Veen 20.15 uur
13-mei Waalse Kerk Leiden Egbert Schoenmaker 16.30 uur
17-mei Academiegebouw Leiden Guus Theelen m.m.v. Bernadette Lexmond, sopraan 13.00 uur
19-mei Dorpskerk Zoeterwoude-Dorp Peter van Dijk 20.00 uur
19-mei PKN-Kerk Warmond Henny Visscher en Ad van Pelt 20.00 uur
19-mei Dorpskerk Katwijk aan den Rijn Cor de Vries & Arjan Wolfswinkel (D.J. Zwart herdenking) 20.00 uur
20-mei Diverse kerken in de regio Regionale Orgelbustocht SOZ-w 10.00-17.00 uur
21-mei H. Laurentiuskerk Voorschoten Henk Linker m.m.v. Valerie Boermistrova, zang. (thema: Maria) 20.00 uur
24-mei Academiegebouw Leiden Tim Lubbers m.m.v. Annelieke Wissink, blokfluit 13.00 uur
26-mei Adventskerk Alphen aan den Rijn  Simon Stelling (Wensconcert) 20.15 uur
27-mei Hervormde Kerk Wateringen Marco den Toom 19.30 uur
27-mei Marekerk Leiden Henk Gijzen m.m.v. Dick Bolt, trombone 16.00 uur
30-mei Oude Jeroenskerk Noordwijk Jaco van Leeuwen m.m.v. Marije Koopmans, trompet      12.30 uur
31-mei Academiegebouw Leiden Jan van Westenbrugge 13.00 uur
3-jun Diverse kerken in Leiden Leidse Orgeldag van de SOL 10.00-17.00 uur
5-jun Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Gert van Hoef 19.30 uur
7-jun Academiegebouw Leiden Jeroen Pijpers 13.00 uur
14-jun Academiegebouw Leiden Geerten van de Wetering 13.00 uur
17-jun Sint Agathakerk Lisse Ben van Oosten 20.15 uur
18-jun H. Laurentiuskerk Voorschoten Henk Walvaart m.m.v. Emile de Jong, dwarsfluit. (thema: Zomer) 20.00 uur
21-jun Academiegebouw Leiden Henk Gijzen 13.00 uur
28-jun Academiegebouw Leiden Casper de Jonge m.m.v. Jan Douwes, bariton 13.00 uur
9-jul Pieterkerk Leiden Leo van Doeselaar 15.00 uur
11-jul Vredeskerk Katwijk aan Zee André van Vliet  20.15 uur
13-jul Oude Jeroenskerk Noordwijk Wilbert Berendsen 20.15 uur
16-jul Pieterkerk Leiden Erwin Wiersinga 15.00 uur
18-jul Vredeskerk Katwijk aan Zee Gert van Hoef  20.15 uur
20-jul R.K. Jeroenskerk Noordwijk Tjeerd van der Ploeg 20.15 uur
23-jul Pieterkerk Leiden Peter Ouwerkerk 15.00 uur
25-jul Vredeskerk Katwijk aan Zee Minne Veldman  20.15 uur
27-jul Oude Jeroenskerk Noordwijk Adriaan Hoek   20.15 uur
28-jul Dorpskerk Voorschoten Traditionele Paardenmarktconcert 12.00 uur
29-jul Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Matthijs van der Wilt & Javier S. Godoy  12.30 uur
29-jul Marekerk Leiden Geerten van de Wetering 16.00 uur
1-aug Vredeskerk Katwijk aan Zee Herman van Vliet 20.15 uur
3-aug Oude Jeroenskerk Noordwijk Leonore Lub 20.15 uur
5-aug Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Arjan Wouters & Bastiaan Stolk 12.30 uur
6-aug Pieterkerk Leiden István Eperjesy 15.00 uur
8-aug Vredeskerk Katwijk aan Zee Everhard Zwart   20.15 uur
10-aug Oude Jeroenskerk Noordwijk Arjen Leistra 20.15 uur
13-aug Pieterkerk Leiden Henk Gijzen 15.00 uur
15-aug Vredeskerk Katwijk aan Zee Vincent de Vries   20.15 uur
17-aug Oude Jeroenskerk Noordwijk Jaco van  Leeuwen  20.15 uur
19-aug Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Marco den Toom 19.30 uur
19-aug Hervormde Kerk Wateringen Jan van Westenbrugge 19.30 uur
20-aug Pieterkerk Leiden Erik van Bruggen 15.00 uur
22-aug Vredeskerk Katwijk aan Zee Wim Magré 20.15 uur
26-aug Marekerk Leiden Henk Gijzen m.m.v. Pieter van Houwelingen, traverso 16.00 uur
2-sep Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Jaco van Leeuwen 19.30 uur
5-sep Groene of Willibrorduskerk Oegstgeest Henk Verhoef 20.15 uur
9-sep Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Open Monumentendag / Orgeldag 10.00-17.00 uur
9-sep Sint Agathakerk Lisse Cor de Vries (7e Trad. Slotconcert Open Monumentendag) 16.00 uur
9-sep Adventskerk Alphen aan den Rijn  Simon Stelling (Slotconcert Nationale Orgeldag) 16.00 uur
9-sep Waalse Kerk Leiden Erik van Bruggen 16.30 uur
9-sep Vredeskerk Katwijk aan Zee Orgelspel op Nationale Orgeldag Zie website
12-sep Groene of Willibrorduskerk Oegstgeest Hans de Jong 20.15 uur
16-sep Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Thomas Ospital 19.30 uur
19-sep Groene of Willibrorduskerk Oegstgeest Leo van Doeselaar 20.15 uur
23-sep Dorpskerk Wassenaar Gerben Mourik 16.00 uur
29-sep Adventskerk Alphen aan den Rijn  Simon Stelling (In de geest van Piet van Egmond) 20.15 uur
30-sep Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Vincent de Vries 19.30 uur
30-sep Marekerk Leiden Henk Gijzen m.m.v. Caroline Stam, sopraan 16.00 uur
7-okt Sint Agathakerk Lisse Vincent de Vries 20.15 uur
13-okt Dorpskerk Zoeterwoude-Dorp Klaas Koelewijn 20.00 uur
13-okt Vredeskerk Katwijk aan Zee Jan van Westenbrugge  20.15 uur
14-okt Waalse Kerk Leiden Marcel Verheggen 16.30 uur
15-okt H. Laurentiuskerk Voorschoten Herman Lodder m.m.v. Marijke Groenendaal, zang. (thema Maria)  20.00 uur
21-okt Hervormde Kerk Wateringen Arjan Breukhoven 19.30 uur
27-okt Adventskerk Alphen aan den Rijn  Bert Mooiman 20.15 uur
28-okt Marekerk Leiden Leo van Doeselaar 16.00 uur
28-okt PKN-Kerk Warmond Jan Verschuren 20.00 uur
11-nov Waalse Kerk Leiden Wolfgang Zerer 16.30 uur
11-nov Hervormde Kerk Wateringen Jan van Westenbrugge 19.30 uur
17-nov Vredeskerk Katwijk aan Zee Iddo van der Giessen  20.15 uur
19-nov H. Laurentiuskerk Voorschoten Bert Mooiman (thema: Luther) 20.00 uur
24-nov Adventskerk Alphen aan den Rijn  Gonny van der Maten 20.15 uur
25-nov Marekerk Leiden Cantates van Buxtehude m.m.v. vocalisten en instrumentalisten 16.00 uur
8-dec Vredeskerk Katwijk aan Zee Rob van Effferink (Advent / Kerstzang) 20.15 uur
9-dec PKN-Kerk Warmond Simon Stelling (Kerstconcert m.m.v. kamerkoor Cantabile) 20.15 uur
15-dec Adventskerk Alphen aan den Rijn  Simon Stelling m.m.v. Marie Anne Jacobs (alt) (Kerstconcert) 20.15 uur
17-dec H. Laurentiuskerk Voorschoten Kerstconcert, verdere info zie t.z.t. de website. 20.00 uur
26-dec Nieuwe Kerk Katwijk aan Zee Minne Veldman (Kerstconcert) 19.30 uur
26-dec Hervormde Kerk Wateringen Jan van Westenbrugge  15.30 uur
30-dec Marekerk Leiden Henk Gijzen m.m.v. solist 16.00 uur

2018
5-jan Adventskerk Alphen aan den Rijn  Simon Stelling m.m.v. Aubrey Snel (saxofoon) (Nieuwjaarsconcert) 20.15 uur
26-jan Dorpskerk Zoeterwoude-Dorp Jan Verschuren (by candlelight) 20.00 uur
23-feb Adventskerk Alphen aan den Rijn  Gerben Budding 20.15 uur

 
© Copyright Orgelzhwest.nl - Sitemap - Design en website door: Web Revolutions